top of page

Gönderim ve İadeler

Gönderim Politikası

Sitemiz üzerinden kredi veya banka kartınız ile online tek ödeme ya da kredi kartı online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.Siparişinizin doğru teslimatı açısında adres bilgilerinizi eksiksiz girmenizi rica ederiz.


Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:30'a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.  İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat Kargo firmasıyla gönderilecektir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

İade ve Değişim Politikası

Üründe herhangi bir deforme veya üretimden kaynaklı arıza olmadığı taktirde iade veya değişim kabul edilemez.Mevcut problem belirli şartları karşılıyorsa iade veya değişik politikası uygulanır. 
Teslimat tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İadenizi Sürat Kargo ile Faturanın aslı ile birlikte Fatura üzerindeki adresimize gönderebilirsiniz.
İade Kargo Bedeli Gönderici Müşteriye Aittir.
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturanızın ön yüzünün altında bulunan iade sebebini içeren notunuzu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

bottom of page